سایر اخبار

طراحی پرورش ۲۰۰ کارآفرین جوان ایرانی با رویکرد بین المللی

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی به نقل از کارآفرین نیوز، سیدعلیرضا شجاعی عضو هیات مدیره و معاون آموزش سازمان مدیریت صنعتی  ضمن اشاره به سابقه ۶۰ ساله این سازمان در فعالیت های آموزشی گفت: یکی از ارکان آموزش ما، پرورش کارآفرینان است، در این راستا به غیر از دوره های تک درس، دوره های جامع مانند MBA و DBA را نیز داریم که می تواند به توسعه حوزه کارآفرینی کمک کند.

وی به فعالیت سازمان مدیریت صنعتی با داشتن کارگزاری هایی مثل صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره کرد و ادامه داد: در سال جاری در سطح بین الملل، کار جدیدی را با مجموعه ITC Iternational trade center شروع کردیم بگونه ای که طراحی پرورش ۲۰۰ کارآفرین جوان رقم خورد و فرایندی در آن شکل گرفت که توانستیم فراخوانی را به کل کشور اعلام کنیم.

شجاعی گفت: در این دوره ۱۱۲ ساعت آموزش خواهیم داشت و کارآفرینی با نگاه بین الملل آموزش داده خواهد شد. بر این اساس، برخی از اساتید از داخل کشور هستند و بخشی از آموزش را هم ITC برعهده خواهد داشت.

وی این پروژه را یک پروژه بین المللی عنوان کرد و افزود: این برنامه را توسعه خواهیم داد و برنامه های بعدی در سطح بین الملل را نیز خواهیم داشت.

معاون آموزش سازمان مدیریت صنعتی گفت: برای این دوره از شرکت کنندگان خواسته ایم که با یک ایده کارآفرینی ورود کنند تا بتوانیم مسیر و راه را با این افراد ادامه دهیم زیرا قرار است برخی از این افراد، انتخاب شوند و دوره های تکمیلی و جامع را بگذرانند.

وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با تجربه سازمان مدیریت صنعتی، دوره های کارآفرینی مطلوبی را برگزار کنیم و نسل جدید کارآفرینان را به جامعه معرفی کنیم.