سایر اخبار

روشنایی ذهن مدیران کسب و کار با آموزش های سازمان مدیریت صنعتی

سیدعلیرضا شجاعی، عضو هیأت مدیره و معاون آموزش سازمان مدیریت صنعتی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: از آنجا که ماموریت سازمان مدیریت صنعتی، توسعه ظرفیت مدیریت در کشور است لذا با ارائه جدیدترین دوره های آموزشی خود در حوزه های مدیریت، بازرگانی و بازاریابی، تولید و عملیات و پروژه، مالی و حسابداری و بازارسرمایه، منابع انسانی و فناوری های نوین در نمایشگاه های تخصصی حضور یافته و ضمن معرفی این دوره ها، با فعالان آن صنعت گفتگو و تعامل می کند.

وی ادامه داد: این آموزش ها در قالب دوره های کوتاه مدت، جامع، MBA و DBA و به صورت کاربردی و مهارتی و تخصصی برگزار می شود.

مجری پروژه ارتقای مدیریت کسب و کارها در وزارت صنعت معدن و تجارت ادامه داد: وزارت صمت در نظر دارد نسبت به ارتقای مدیریت بنگاه ها فعالیت های گستره ای را انجام دهد که یکی از آنها آشنا کردن کسب و کارها با مباحث نوین مدیریتی است.

شجاعی با اشاره به اینکه صنعت لوستر و چراغ های روشنایی و تزئینی قابلیت صادراتی مناسبی دارد و این نمایشگاه تخصصی با محوریت صادراتی افتتاح و هدف بلندمدت آن توسعه صادرات عنوان شده، تاکید کرد: سازمان مدیریت صنعتی در مسیر ورود این صنعت به بازارهای جهانی می تواند نقش آفرین بوده و به توسعه صادرات آن کمک کند. وی افزود: همانطور که فعالان این صنعت باعث روشنایی می شوند، آموزش های سازمان مدیریت صنعتی نیز ذهن مدیران کسب و کار را برای بین المللی شدن روشن می کند.

در آیین افتتاح این نمایشگاه معاون هماهنگی و بهبود فضای کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، رئیس اتاق اصناف ایران و رئیس اتحادیه لوستر حضور داشتند.

این نمایشگاه در بیش از پنج هزار متر مربع فضای نمایشگاهی، از 9 تا 12 دی ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران پذیرای علاقه‌مندان است. سازمان مدیریت صنعتی نیز در سالن 7، غرفه 41 در کنار سازمان توسعه تجارت ایران حضور دارد.