MCSA: Networking with Windows Server 2019

مدارک MCSA از مدارک ارزشمند مایکروسافت هم برای کارمندان و هم برای کارفرمایان محسوب می شود زیرا علاوه بر ارائه دانش و مهارت های بنیادین متناسب با سطح تجربه متخصصان IT، سطح دانش و مهارت متقاضیان را برای کسب اولین تجربه کاری در زمینه مدیریت محصولات مایکروسافت تأیید می کند.

مدت دوره :

30 ساعت

تعداد دانشجویان :

690+

وضعیت فعلی
در حال ثبت نام
قیمت
1،900،000 تومان

درباره دوره

امروزه محدوده بسیار گسترده­ و متنوعی از ساختارهای متفاوت شبکه در دنیا وجود دارد که بسته به مورد کاربرد آن طراحی شده است. شما به عنوان یک مدیر شبکه با یکی از این توپولوژی ­ها سر و کار خواهید داشت و بنابراین به درک کاملی از نحوه عملکرد و چگونگی مدیریت و کنترل آن نیاز دارید.

در یک شبکه استاندارد از تجهیزات سخت افزاری گوناگونی استفاده می ­شود که هر کدام توسط نرم­ افزارها و کنسول­های مدیریتی بخصوصی قابل پیکربندی و نظارت می­ باشند. در دوره آموزشی جامع شبکه، ما کاربردی­ ترین و الزامی­ ترین سرفصل­ هایی را که برای طراحی، راه ­اندازی، مدیریت و نگهداری از هر شبکه ه­ای به آن نیاز دارید را جمع آوری کرده­ ایم.

پس از گذراندن کل دوره (هر 4 درس) شما قادر خواهید بود که وارد بازار کار شده و بتوانید به صورت کاملا حرفه­ای فعالیت نمایید. لازم به ذکر است که این دوره­ ها به صورت صد در صد عملی و در محیط لابراتوار برگزار می­ گردد. همچنین پس از پایان دوره، دانشجو علاوه بر دریافت مدرک، آمادگی لازم برای اخذ مدارک بین ­المللی مربوطه را نیز خواهد داشت.

دوره جامع شبکه شامل دوره ­های آموزشی زیر می­باشد:

MCSA2016 – Windows Server 2016

در این دوره که خود شامل چهار زیر مجموعه می­باشد، دانشجو با جدیدترین تکنولوژی­های شبکه ­های مایکروسافتی آشنا شده و تسلط کامل بر پیاده ­سازی و مدیریت آنها را پیدا می­ کند. علاوه بر راه ­اندازی و پیکر بندی، عیب­ یابی و رفع مشکل نیز یکی از اجزای اصلی مدیریتی می­ باشد که در این دوره گنجانده شده است.

سیستم عامل جدید سروری مایکروسافت همانگونه که انتظار می رفت با مجموعه ای از قابلیت های جدید و خیره کننده وارد بازار شده و انقلابی در عرصه سیستم عامل های شبکه ای به وجود آورده است و توانمندی های جدیدی مانند Container ، Nano Server ، تمرکز بر پیاده سازی و استفاده از Hybrid Cloud در عرصه احراز هویت و دسترسی در ساختارService Directory و سرویس های زیرمجموعه مانند ADCS ، ADFS ، ADDS ایجاد کرده است.

همچنین در بحث امنیت، ابداعات و قابلیت های گسترده ای را مانند Shielded VM ، Credential Guard ، Device Guard و Control Flow Guard به کار گرفته است .

تغییرات و بهینه سازی زیادی در سرویس Hyper-v بوجود آمده که استفاده از آن راهکار مجازی سازی را قدرتمندتر و کارآمدتر از پیش می نماید.

در مبحث مدیریت و automation با گسترش PowerShell و بهینه سازی در ساختار ارتباطی TCP با معرفی TFO سرعت ایجاد connection و بهبود ارسال بسته های object های حجیم در شبکه را میسر نموده است.

در نهایت با ترکیب SDN با خانواده System Center در ویندوز ۲۰۱۶ امکان مدیریت بی نظیری را فراهم نموده است.

پیشنیاز

+Network و تکنسین فنی کامپیوتر

سرفصل

MCSA: Networking with Windows Server 2019

Planning and implementing an IPv4 network
Implementing DHCP
Implementing IPv6
Implementing DNS
Implementing and managing IPAM
Remote access in Windows Server 2016
Implementing DirectAccess
Implementing VPNs
Implementing networking for branch offices
Configuring advanced networking features
Implementing Software Defined Networking

مدرس / مدرسین

سجاد ایواز

تدریس دوره های MCSA ، CCNA ، MikroTik ، LPIC و +Network:

۹ سال در آموزشگاههای آزاد شیراز
۵ سال در شرکت هما رایانه فارس در رشته MCSE
۳ سال در موسسه آموزش عالی آزاد فاضل در رشته کامپیوتر (فراگیر پیام نور)
۱ سال در موسسه دیباگران سیستم عامل – Linux استانداردهای RHCE و LPIC
۵ سال دوره های آمادگی کنکور کاردانی به کارشناسی در موسسه آموزش عالی آزاد فاضل
۵ سال موسسه کاویان عمادی اصفهان (پروازی)
و…

سازمان همواره به توسعه، بهبود و بهسازی مستمر امور و فرآیندهای سازمانی توجه خاص داشته و تلاش لازم را برای تحقق آن می نماید.

::: دوره‌های مفید دیگر :::