Exchange Server 2016
 /  Exchange Server 2016
Exchange Server 2016

 

Exchange Server به صورت رسمی سرور email شرکت Microsoft می باشد. اولین نگارش آن خارج از Microsoft در سال ۱۹۹۶ صورت گرفت که نسخه ۴ بود. در نگارش های بعدی پشتیبانی پروتکل X.400 و active directory را اضافه کرد و همچنین برای نرم افزار client از نرم افزار outlook از مجموعه office استفاده می کند. البته برای اتصال به سرور exchange شما از هر نرم افزار client استاندارد می توانید استفاده کنید.

Exchange Server از پروتکل های استاندارد انتقال و دریافت ایمیل مانند SMTP و IMAP و POP3 استفاده می کند و پروتکل انحصاری مایکروسافت (MAPI (exchange را نیز بعنوان افتخار و برتری خود در مجموعه پروتکل های ارسال و دریافت email عرضه کرده است.

هم اکنون Exchange server در دو نسخه on-premises و software as service) cloud) عرضه شده است.

در دوره Microsoft exchange نصب و راه اندازی نسخه on- premises آن را فرا خواهید گرفت و همچنین تمامی قابلیت ها و اطلاعاتی که شما برای مانیتور، نگهداری، رفع اشکال و پیدا سازی امنیت در یک سیستم messaging نیاز دارید، به صورت عملی و تئوری آموزش داده خواهد شد. گذراندن این دوره برای کارشناسان IT تمامی سازمانها و شرکت هایی که قصد راه اندازی سرویس email مطمئن، کارآمد و به روز دنیا را داشته باشند توصیه می گردد.

 

MCSA

 


دسته بندی ها: Microsoft

دوره های مرتبط

سخنران ها (استاد ها)
  • خیابان ارم.نبش کوچه 2
  • 32251000 داخلی 128
ثبت نام

جستجوی دوره