سمینار رایگان جامع مهندسی شبکه
 /  سمینار رایگان جامع مهندسی شبکه
سمینار رایگان جامع مهندسی شبکه
  • Start۰۵:۰۰ بعد از ظهر - آبان ۲۳ ۱۳۹۵
  • End۰۷:۰۰ بعد از ظهر - آبان ۲۳ ۱۳۹۵
  • شیراز، ابتدای بلوار ارم، ساختمان شماره 1،سازمان مدیریت صنعتی
  • 32251000 داخلی 130
  • itedu@simi.ir

%d8%b3%d9%85%db%8c%d9%86%d8%a7%d8%b1

امروزه محدوده بسیار گسترده­ و متنوعی از ساختارهای متفاوت شبکه در دنیا وجود دارد که بسته به مورد کاربرد آن طراحی شده است. شما به عنوان یک مدیر شبکه با یکی از این توپولوژی ­ها سر و کار خواهید داشت و بنابراین به درک کاملی از نحوه عملکرد و چگونگی مدیریت و کنترل آن نیاز دارید.

در یک شبکه استاندارد از تجهیزات سخت افزاری گوناگونی استفاده می ­شود که هر کدام توسط نرم­ افزارها و کنسول­های مدیریتی بخصوصی قابل پیکربندی و نظارت می­ باشند. در دوره آموزشی جامع شبکه، ما کاربردی­ ترین و الزامی­ ترین سرفصل­ هایی را که برای طراحی، راه ­اندازی، مدیریت و نگهداری از هر شبکه ه­ای به آن نیاز دارید را جمع آوری کرده­ ایم.

پس از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود که وارد بازار کار شده و بتوانید به صورت کاملا حرفه­ای فعالیت نمایید. لازم به ذکر است که این دوره­ ها به صورت صد در صد عملی و در محیط لابراتوار برگزار می­ گردد. همچنین پس از پایان دوره، دانشجو علاوه بر دریافت مدرک، آمادگی لازم برای اخذ مدارک بین ­المللی مربوطه را نیز خواهد داشت.

دوره جامع شبکه شامل دوره ­های آموزشی زیر می­باشد:

MCSA

در این دوره که خود شامل چهار زیر مجموعه می­باشد، دانشجو با جدیدترین تکنولوژی­های شبکهای مایکروسافتی آشنا شده و تسلط کامل بر پیاده ­سازی و مدیریت آنها را پیدا می­ کند. علاوه بر راه ­اندازی و پیکر بندی، عیب­ یابی و رفع مشکل نیز یکی از اجزای اصلی مدیریتی می­ باشد که در این دوره گنجانده شده است.

Virtualization

مجازی­ سازی شبکه­ ها امروزه یکی از راهکارهایی است که در راس کار تمامی شرکت­ها و ارگان­ها، اعم از دولتی و خصوصی قرار دارد. در این دوره کار کردن با برترین مجازی­ سازهای دنیا (VMWare ESXi و HyperV) را فرا خواهید گرفت.

CCNA

اولین دوره آموزشی برای ورود به دنیای سیسکو و آشنایی با سخت­ افزارها و سیستم عامل ارائه شده توسط این شرکت می­ باشد. با گذراندن این دوره قادر به پیکربندی و مدیریت سوییچ ­ها و روترهای سیسکو در شبکه می ­باشید که نقش به سزایی در شبکه­ های امروزی را دارند.

MikroTik MTCNA

در سال­های اخیر شرکت میکروتیک پیشرفت چشمگیری داشته و سهم قابل توجهی از بازار سخت ­افزار شبکه را به خود اختصاص داده است. در این دوره با نحوه پیکربندی و چگونگی مدیریت تجهیزات این شرکت آشنا می­ شویم.

Linux Essentials

سیستم عامل لینوکس نیز در دنیای شبکه سهمی به خود اختصاص داده که آشنایی با اصول و نحوه پیکربندی اولیه چندین نمونه از پرکاربردترین نسخه­ های آن می­ تواند مفید واقع شود.


امروزه محدوده بسیار گسترده­ و متنوعی از ساختارهای متفاوت شبکه در دنیا وجود دارد که بسته به مورد کاربرد آن طراحی شده است. شما به عنوان یک مدیر شبکه با یکی از این توپولوژی ­ها سر و کار خواهید داشت و بنابراین به درک کاملی از نحوه عملکرد و چگونگی مدیریت و کنترل آن نیاز

قیمت

رایگان
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

جستجوی دوره