سمینار رایگان آشنایی با خدمات نوین پستی
 /  سمینار رایگان آشنایی با خدمات نوین پستی
سمینار رایگان آشنایی با خدمات نوین پستی
  • Start۰۹:۰۰ قبل از ظهر - آذر ۲۰ ۱۳۹۶
  • End۱۱:۰۰ قبل از ظهر - آذر ۲۰ ۱۳۹۶
  • ساختمان شماره 2،خیابان ارم ،نبش کوچه17،پلاک 20
  • شماره 32284047 - شماره همراه 09380041007

 

اولین سامانه پست مستقیم الکترونیکی با هدف ارتباط اثربخش و مستقیم حوزه های روابط عمومی سازمان ها و واحد های بازرگانی و فروش، با مردم و طرف های تجاری خود با نام تجاری “یاپُست” و با همکاری شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران در قالب یک پروژه عظیم ملی و بین المللی برای اولین بار در آسیا راه اندازی گردیده است.
این سامانه با هدف بازاریابی و ارتباط مستقیم سازمان ها و شرکت ها با مخاطبین هدف خود راه اندازی شده است که با دسترسی به بانک اطلاعاتی شرکت ملی پُست ایران با بالغ بر ۴۸ میلیون رکورد اطلاعاتی مشاغل و خانوار، بهترین بستر برای ایجاد ارتباط و معرفی خدمات و کالا به مخاطبین هدف و مصرف کنندگان است. پست مستقیم به عنوان موثرترین ابزار برای روابط عمومی سازمان ها جهت ارائه خدمات پیش خوانی دولت به مردم در کشورهای توسعه یافته محسوب شده و بالاترین اثربخشی و بازخورد را در بین رسانه های ارتباطی و تبلیغاتی دارا است.

سخنرانان:

آقای مهندس عباسی/خانم مهندس دانشمند

در همین ارتباط موسسه تحقیقاتی تدبیر جنوب وابسته به شرکت گسترش مدیریت صنعتی جنوب “سمینار رایگان معرفی خدمات نوین پستی و تبلیغاتی” را در تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۱ برگزار خواهد کرد. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۳۲۲۸۴۰۴۷ و یا شماره همراه ۰۹۳۸۰۰۴۱۰۰۷ سرکار خانم علاقه بند تماس حاصل فرمائید.


تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۱

قیمت

رایگان
ثبت نام

جستجوی دوره