دوره جامع شبکه(Microsoft, CISCO, MikroTik, Virtualization, Linux Essentials)
 /  دوره جامع شبکه(Microsoft, CISCO, MikroTik, Virtualization, Linux Essentials)
دوره جامع شبکه(Microsoft, CISCO, MikroTik, Virtualization, Linux Essentials)
  • Start۰۷:۰۰ قبل از ظهر - آبان ۱۲ ۱۳۹۷
  • End۰۵:۰۰ بعد از ظهر - آبان ۱۲ ۱۳۹۷
  • خیابان ارم،نبش کوچه 2
  • 32251000 داخلی 128

امروزه محدوده بسیار گسترده­ و متنوعی از ساختارهای متفاوت شبکه در دنیا وجود دارد که بسته به مورد کاربرد آن طراحی شده است. شما به عنوان یک مدیر شبکه با یکی از این توپولوژی­ها سر و کار خواهید داشت و بنابراین به درک کاملی از نحوه عملکرد و چگونگی مدیریت و کنترل آن نیاز دارید.

در یک شبکه استاندارد از تجهیزات سخت افزاری گوناگونی استفاده می­شود که هر کدام توسط نرم ­افزارها و کنسول­های مدیریتی بخصوصی قابل پیکربندی و نظارت می­باشند. در دوره آموزشی جامع شبکه، ما کاربردی­ترین و الزامی­ترین سرفصل­هایی را که برای طراحی، راه ­اندازی، مدیریت و نگهداری از هر شبکه­ای به آن نیاز دارید را جمع­آوری کرده ­ایم.

پس از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود که وارد بازار کار شده و بتوانید به صورت کاملا حرفه­ای فعالیت نمایید. لازم به ذکر است که این دوره­ها به صورت صد در صد عملی و در محیط لابراتوار برگزار می­گردد. همچنین پس از پایان دوره، دانشجو علاوه بر دریافت مدرک، آمادگی لازم برای اخذ مدارک بین­ المللی مربوطه را نیز خواهد داشت.

دوره جامع شبکه شامل دوره­های آموزشی زیر می­باشد:

MCSA: در این دوره که خود شامل چهار زیر مجموعه می­ باشد، دانشجو با جدیدترین تکنولوژی­های شبکه­ های مایکروسافتی آشنا شده و تسلط کامل بر پیاده ­سازی و مدیریت آنها را پیدا می­کند. علاوه بر راه ­اندازی و پیکر بندی، عیب­ یابی و رفع مشکل نیز یکی از اجزای اصلی مدیریتی می­باشد که در این دوره گنجانده شده است.

Virtualization: مجازی­سازی شبکه ­ها امروزه یکی از راهکارهایی است که در راس کار تمامی شرکت­ها و ارگان­ها، اعم از دولتی و خصوصی قرار دارد. در این دوره کار کردن با برترین مجازی­ سازهای دنیا VMWare ESXi  HyperV را فرا خواهید گرفت.

CCNA: اولین دوره آموزشی برای ورود به دنیای سیسکو و آشنایی با سخت ­افزارها و سیستم عامل ارائه شده توسط این شرکت می­باشد. با گذراندن این دوره قادر به پیکربندی و مدیریت سوییچ­ها و روترهای سیسکو در شبکه می­ باشید که نقش بسزایی در شبکه­ های امروزی را دارند.

MikroTik: در سال­های اخیر شرکت میکروتیک پیشرفت چشمگیری داشته و سهم قابل توجهی از بازار سخت­ افزار شبکه را به خود اختصاص داده است. در این دوره با نحوه پیکربندی و چگونگی مدیریت تجهیزات این شرکت آشنا می­شویم.

Linux Essentials: سیستم عامل لینوکس نیز در دنیای شبکه سهمی به خود اختصاص داده که آشنایی با اصول و نحوه پیکربندی اولیه چندین نمونه از پرکاربردترین  نسخه­ های آن می­تواند مفید واقع شود.

لازم به ذکر است توضیحات و سرفصل مربوط به دوره و روزمه استاد در وب سایت سازمان به آدرس www.simi.ir قابل دسترسی می باشد.

 

 با ارائه مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

گروه اول: شنبه و دوشنبه ۲۱-۱۷

شروع قطعی : شنبه ۱۲ آبان

مدرس:آقای مهندس ایواز


شروع قطعی: ۱۲ آبان

جستجوی دوره