انگلیسی در تجارت و کسب و کار
 /  انگلیسی در تجارت و کسب و کار
انگلیسی در تجارت و کسب و کار
سخنران ها (استاد ها)
  • Start۱۰:۰۰ قبل از ظهر - خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
  • End۱۲:۰۰ بعد از ظهر - خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
  • خيابان ارم. نبش كوچه 17. ساختمان شماره 2 سازمان مديريت صنعتي

انگلیسی در تجارت و کسب و کار

زبان انگلیسی کار و تجارت یا زبان انگلیسی بازرگانی نوعی از زبان انگلیسی است که علاوه بر زبان روزمره به نحوی خاص تر به کار و تجارت بین‌الملل می‌پردازد.
زبان انگلیسی کار و تجارت یا بخشی از “انگلیسی برای اهداف خاص(ESP)” است و می‌توان از آن به عنوان یک مهارت تخصصی در در حوزه یادگیری و آموزش زبان انگلیسی نام برد. بسیاری از کسانی که انگلیسی صحبت می‌کنند این زبان را تنها با هدف انجام بیزنس یا کار با کشورهای انگلیسی زبان، یا هر کمپانی که به ناچار باید از انگلیسی استفاده کند فرا می‌گیرند.
بیشتر ارتباطات انگلیسی زبانی که در حلقه‌های بیزنس در سرتاسر جهان صورت می‌گیرد بین انگلیسی زبانان غیر بومی است (کسانی که اهل بریتانیا نیستند اما به زبان انگلیسی مسلط هستند).
دراینچنین مواردی موضوع، تمرین ارتباطات مؤثر و کارآمد است. قوانین سختگیرانه گرامر در این نمونه‌ها بعضاً نادیده گرفته می‌شوند؛ برای مثال، تنها هدف یک مذاکره کننده مضطرب این است که هر چه سریعتر به یک توافق دست پیدا کند.

انگلیسی کار و تجارت برای افراد مختلف معانی مختلفی دارد. برای برخی تمرکز روی واژگان و موضوعات مورد استفاده در جهان کسب و کار، تجارتهای مالی، اقتصاد و روابط بین‌المللی است؛ و برای برخی دیگر مهارت‌های ارتباطی مورد استفاده در محل کار است که بر زبان و مهارت‌های مورد نیاز برای ارتباطات ساده کاری-تجاری مانند سخنرانیها، مذاکرات، جلسات، گپهای کوتاه، معاشرت، مکاتبات، گزارش نویسی و رویکردهای سیستماتیک تمرکز دارد.

انگلیسی کار و تجارت واریاسیونی از انگلیسی بین‌الملل است که می‌تواند در کالج یا دانشگاه مورد مطالعه قرار بگیرد. موسسات مختلفی در سرتا سر دنیا کورسها و دوره‌های متعددی از Business English یا همان انگلیسی کار و تجارت را ارایه می‌دهند که البته به مدرک BEC را در این مورد ارایه می‌کنند.

سازمان مدیریت صنعتی در نظر دارد تا با توجه به نیاز روزافزون مدیران مشاغل و فعالان کسب و کار به زبان تجارت ، دوره های آموزشی در همین زمینه برگزار نماید.چنانچه تمایل دارید با کم و کیف برگزاری این دوره ها آشنا شوید می توانید در سمینار رایگان زبان انگلیسی در تجارت و کسب و کار شرکت نمایید.

 


سمینار رایگان با حضور دکتر محمدعلی ایزدپناه

قیمت

رایگان

جستجوی دوره