چهاردلیلی که نشان می دهد شما نیازمند دانش MBA هستید!
 /  Uncategorized @fa / اخبار / چهاردلیلی که نشان می دهد شما نیازمند دانش MBA هستید!

چهاردلیلی که نشان می دهد شما نیازمند دانش MBA هستید!

هر فردی برای آینده ی شغلی و یا خانوادگی خود در ده یا پانزده سال آینده، چشم انداز مشخصی دارد که باید برنامه ای متشکل از گامها و مراحل خاص برای تحقق آن چشم انداز در نظر داشته باشد. برای ایستادن و برجسته شدن در دنیای امروزی و گرفتن بهترین نتایج برای دستیابی به اهداف و چشم اندازهای شخصی ، هر فردی باید نسبت به دیگران دارای مزیت رقابتی باشد. به مرور زمان با توجه به رشد فزاینده ی ثبت نام کنندگان و فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی رشته های مختلف ، ارزش و اصالت واقعی این مدرک از بین می رود. یکی از روشن ترین انتخابهای هر فردی برای دستیابی به مزیت رقابتی شرکت در دوره های MBA است.

در زیر چهار دلیل مهمی که نشان دهنده الزام مدرک MBA در موفقیت کسب و کار است بیان شده:

۱- ایجاد و بهبود برند شخصی: گرفتن مدرک MBA از یک موسسه معتبر علاوه بر ارزش و اعتباری که به شما در بین دوستان و همسالان و کارفرمایان میدهد، ویترین مشخص و قابل تعریفی از توانایی های شماست.

۲- توسعه ی حرفه ای: MBA زمینه ای را فراهم می کند که ارتقاء در شغل فعلی، پیدا کردن کار جدید یا تغییر کلی در زمینه ی حرفه ای هر فردی به سهولت امکان پذیر باشد. تحصیل در MBA به شما می آموزد که چگونه رهبر بهتری باشید، مهارتهای خود را مدیریت کنید و چگونه در کسب و کار خودتان متخصص باشید حتی اگر در حال حاضر کسب و کار خاصی نداشته باشید.

۳- توسعه ی شخصی و توسعه ی دانشی: برنامه های MBA فراتر از کتابهای درسی و بازشدن دریچه ی چشمها به دنیای بیرون است. MBA، دانش و اطلاعات دنیای واقعی با آمارهای واقعی و بررسی مسائل و مشکلات دنیای واقعی با برنامه های کاربردی است.

۴- شبکه سازی: شبکه های ارتباطی در دنیای امروزه رمز موفقیت و رشد در هر حرفه است. شرکت در کلاسهای MBA فرصتی را برای شما فراهم می آورد که با افراد در حوزه های کاری مختلف، اساتید و صاحبان اصلی سرمایه ارتباط داشته باشید که مشاوره ناشی از این ارتباطات در نهایت شما را در تصمیم گیری های شغلی و در گسترش کارتان یاری می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره MBA و ثبت نام مصاحبه میتوانید با شماره ۳۲۲۸۵۰۴۵ داخلی ۱۱۴ تماس حاصل فرمایید.

جستجوی دوره